SKAITMENINĖ IR
TIKSLIOJI ŽEMDIRBYSTĖ

INTERNETAS IR SKAITMENINIAI SPRENDIMAI PALENGVINA ŪKININKAVIMĄ: SPRENDIMUS GALIMA PRIIMTI GREIČIAU IR TIKSLIAU.

GPS navigacija, valdymo sistemos, jutikliai, robotai. Mums ypač aktuali sritis yra, pvz., iš palydovų ir bepiločių orlaivių gaunami vaizdai, kurie suteikia svarbios informacijos apie augalų būklę lauke. Pvz., sveiki augalai, kuriuose yra daugiau biomasės, gali būti rodomi žalia spalva, kenkėjų ar ligų pažeisti augalai gali būti rodomi geltona arba raudona spalva, įspėjant ūkininką, kad reikia imtis priemonių. Be palydovinių ir dronų vaizdų, jutikliai dirvoje, moderniuose traktoriuose, kombainuose ir kituose prijungtuose įrenginiuose informuoja apie dirvožemio tipą ir būklę, vandens ir maistinių medžiagų kiekį

KODĖL TAI MŪSŲ PRIORITETAS?

 

Skaitmeninės priemonės gali padėti naudoti pesticidus ar biopesticidus tinkamu laiku tinkamoje vietoje ir reikiamą kiekį.

 

Įgyvendindami #2030Įsipareigojimai, investuojame 10 mlrd. eurų į tiksliųjų ir skaitmeninių technologijų inovacijas.

SUŽINOKITE DAUGIAU

SUŽINOKITE DAUGIAU

Norėdami daugiau sužinoti apie 2030 m. įsipareigojimus dėl investicijų, žiedinės ekonomikos, žmonių ir aplinkos apsaugos, spustelėkite nuorodą: Norėdami sužinoti daugiau apie bendrą ES elgesio kodeksą, kuriuo skatinama dalijimosi duomenimis nauda ir sudaromos sąlygos žemės ūkio verslo modeliams, įskaitant žemės ūkio kooperatyvus ir kitas žemės ūkio įmones, sparčiai pereiti į skaitmeninio ūkininkavimo erą, sekite šią nuorodą: